O nas

"Sztuka ogrodowa jest szczególnym rodzajem sztuki, w której stworzona przez człowieka kompozycja realizowana jest formowanymi przez naturę kształtami. […] Pierwszą sztuką jaka powstała na ziemi była właśnie sztuka ogrodowa. U początku bowiem tradycji ludzkości tkwi - Raj.” [Bogdanowski J. 1992]

Na lubelskim rynku firm związanych z ogrodnictwem jesteśmy aktywni… już od 21 lat!

Firma powstała w wyniku połączenia pasji i wiedzy zespołu ludzi mocno zaangażowanych w sprawy zieleni, jej ochrony i pielęgnacji. Zlecenia od naszych klientów są dla nas nie tylko źródłem dochodu, lecz także sposobem na realizację własnych zainteresowań oraz motywacją do pogłębiania wiedzy z zakresu ogrodnictwa i architektury krajobrazu. Każde wypielęgnowane drzewo to dla nas powód do dumy i chęci dzielenia się z innymi efektami naszej pracy. Zwłaszcza, gdy drzewo zostało uszkodzone lub nawet zniszczone przez innych wykonawców. Takie zlecenia również jesteśmy w stanie wykonać, posiadając już bardzo duże doświadczenie w dziedzinie chirurgii i pielęgnacji drzew. Pozyskaliśmy je od 2001 r., pielęgnując już ponad 2700 drzew.

Zaufali nam

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.